Priporočamo turnir

Čujec zaznamoval trojke na Poljubinju

Objavljeno : 29.05.2017
  • Poljubinj turnir trojk

Na domačem igrišču je Patrik Čujec z bratom Kristjanom in soigralci Varspoja pokazal bore malo gostoljubnosti do gostujočih ekip, ki so se udeležile turnirja trojk. Po četrtfinalni "penalni" loteriji, ko so izločili Nemigaje, so bili do konca zanesljivi - v polfinalu s 3-1 od Fantičkov navkljub potezi turnirja D. Žarića, v finalu pa še z 1-0 proti Piceriji Tmin (Leban, Kragelj).

POROČILO ORGANIZATORJEV:

ŠD Poljubinj – Prapetno je 26. in 27. 5. na poljubinjskem igrišču organiziralo turnir trojk. Turnirja se je udeležilo 16 ekip, katere so bile razdeljene v 4 skupine po 4. Dve skupini sta igrali v petek (od 19h dalje), preostali skupini in izločilni del pa v soboto (od 15h dalje pa vse do finala, ki je bil na sporedu ob 00:40). Iz skupinskega dela sta napredovali po 2 najboljši ekipi iz vsake skupine, izločilni dvoboji (četrtfinale) pa so potekali od 21:30 dalje.

Po četrtfinalnih dvobojih so se v polfinale uvrstile naslednje ekipe: Fantički in Varspoj (1. polfinale) ter Picerija Tmin in Avokado Team (2. polfinale).
V prvem polfinalu je zmagala ekipa Varspoj, ki je praktično skozi vso tekmo vodila. V tem polfinalu je potrebno omeniti fenomenalen »lob« zadetek Dražena Žarića (Fantički).
V drugem polfinalu pa celotno tekmo ni padel niti en zadetek, tako da so o zmagovalcu odločali kazenski streli, kjer je z 2:1 slavila ekipa Picerija Tmin.

Po polfinalnih tekmah smo spremljali streljanje kazenskih strelov, ki so odločali o 3. in 4. mestu na turnirju. Streljanje kazenskih strelov nobeni ekipi ni šlo prav dobro »od nog«, saj smo videli le en zadetek, s čimer si je 3. mesto osvojila ekipa Fantički.

Po kazenskih strelih je bil na vrsti še finale.
Ekipa Varspoj je začela dobro in v prvem polčasu povedla z 1:0. V drugem polčasu pa smo gledali kar nekaj minut neaktivne igre, saj je ekipa Varspoj zadrževala žogo, ekipa Picerija Tmin pa ni napadala. V zadnjih nekaj minutah tekme je ekipa Picerija Tmin vseeno pritisnila, a do spremembe rezultata ni prišlo in tako je na koncu slavila ekipa Varspoj.

Patrik Čujec (Varspoj) je zaradi izstopajoče igre skozi celoten turnir prejel nagrado za naj igralca turnirja.