Priporočamo turnir

Lime Collina dobila trojke v Dolah

Objavljeno : 05.05.2018
  • Turnir trojk Dole

18. turnir trojk na Starem Zewnku je osvojila ajdovska ekipa Lime Collina, ki je imela v svojih vrstah najboljšega igralca – Luko Žižmonda. V izenačenem finalu proti znanim mojstrom malega nogometa (Rosič, Žarić, …) so odločali kazenski streli, kjer so bili Ajdovci natančnejši. Tretje mesto je osvojila Sola lom pred domačini v ekipi ŠD Aktiv.

Poročilo organizatorjev: LIME COLLINA- PRVIČ NA STAREM ZEWNKU IN PRVA ZMAGA

V Športnem društvu Aktiv Gore- Dole nad Idrijo smo tudi letos organizirali tradicionalni prvomajski turnir trojk  v malem nogometu, letos že 18. po vrsti. Ekipe vedno rade prihajajo v idiličen ambient Športnega parka Stari Zewnk, kjer v sproščenem vzdušju uživajo v predstavah nogometnih mojstrov iz bližnje in daljne okolice.

Do žrebanja, ki je potekalo v ponedeljek 30.4. zvečer, se je prijavilo 12 ekip, ki so bile razdeljene v 4 skupine. Po razigravanju v skupinah smo dobili osem ekip, ki so se pomerile v četrtfinalu, med njimi sta bili tudi obe domači ekipi - ŠD Aktiv in Sosed team.

V polfinale so se po hudih borbah uvrstile ekipe:  Lime Collina, Sola Lom, Fantički in domači ŠD Aktiv. V velikem finalu sta se pomerili ekipi, ki sta skozi celoten turnir pokazali najbolj zrelo igro – Lime Collina iz Ajdovščine in Fantički iz Podbrda. V finalu smo videli izenačen boj, na koncu so odločali streli iz gola na gol. Bolj natančni so bili fantje iz ekipe Lime Collina, ki so tako prvič osvojili 1. mesto na Starem Zewnku, Fantički pa so bili tudi zadovoljni z drugim mestom. Tretje mesto je osvojila ekipa Sola Lom, četrto pa domači ŠD Aktiv.

Najboljše tri ekipe so prejele pokale in denarne nagrade, v skladu za nagrade je bilo namreč kar 500 €. Izbrali smo tudi najboljšega igralca turnirja - to je postal Luka Žižmond iz ekipe Lime Collina.

Prispevek in foto: Športno društvo Aktiv