Žago osvojili Goričani

Objavljeno : 14.09.2019
  • Masimona osvojila Žago

Tradicionalni nočni turnir na Žagi je letos osvojila Briško-goriško ekipa Masimona, ki je najresnejši preizkus imela v polfinalu proti Odpisanim (tretji na koncu), v finalu pa prepričljivo, s petardo 5-1, odpravila domačo Ora mai. Osmoljenec turnirja je žagarsko-srpeniška ekipa Barka črew, ki je po penalih klonila tako v polfinalu kot v tekmi za 3. mesto ....

POROČILO ORGANIZATORJEV:

V soboto 7 septembra je na Žagi pri Bovcu potekal deveti tradicionalni Nogometni nočni turnir Žaga 2019. Na turnirju je sodelovalo 12 ekip iz Bovške, Kobariške in Novogoriške občine. Ekipe so bile razdeljene v štiri skupine, iz vsake skupine sta napredovali prvi dve ekipi v izločilne boje.
Tekst in foto: NK Žaga

REZULTATI:
ČETRTFINALE:
BAJER MUHRANK (Drežniške Ravne)- BARKA ČREW (Žaga,Srpenica)  0:1
(strelec Anže Kurinčič)
ŽAGA - MASIMONA (Gor. Brda, Šempeter) 1:4
(0:1 Ivan Medic,0:2 Jan Žnidarčič, 0:3 Rok Skok, 0:4 Matija Kren, 1:4 Žarko Berginc)
KOTARJI (Breginj) - ORA MAI (Mix Bovška) 1:2
(1:0 Aleš Gašperut, 1:1 Denis Rot. 1:2 Denis Rot)
PACIFIK BAR (Nova Gorica) - ODPISANI (Bovec) 0:2
(1:0 Bojan Kovač, 2:0 Denis Mlekuž)

POLFINALE:
BARKA ČREW-ORA MAI 1:1 (2:3 kazenski streli)
(1:0 Denis Rot. 1:1 Anže Kurinčič)
MASIMONA-ODPISANI 3:2
(1:0 Rok Skok, 2:0 Rok Skok, 2:1 Denis Mlekuž, 3:1 Ivan Medic, 3:2 Vasja Kovač)

TRETJE MESTO: kazenski streli:
KAZENSKI STRELI -  BARKA ČREW-ODPISANI 1:3

FINALE:
MASIMONA-ORA MAI 5:1
(1:0 Jan Žnidarčič, 2:0 Rok Skok,2:1 Sašo Brankovič,3:1 Ivan Medic, 4:1 Rok Skok, 5:1 Tjaš Makuc

POSTAVE EKIP:
KOTARJI (Breginj) : Srečko Gašperut (V),  Aleš Gašperut, Robi Gašperut, Simon Marcola, David Rutar, Ivančič Klavdij,Kristjan Ivančič
BARKA ČREW (Žaga,Srpenica): Lundrim Vishaj (V), Anže Kurinčič, Aljaž Kurinčič, Dejan Ohojak, Nejc Žagar, Sandi Nascivera, Patrik Berginc
ŽAGA (Žaga): Anže Koren (V), Žarko Berginc, Borut Kutin, Sebastjan Žagar, Grega Kavs, Niki Ivančič, Dejan Uršič, Mitja Miklavič
POLOWNK (Bovec): Boštjan Melihen (V), Urban Leban, Alen Hrovat, Taj Cernatič, Klemen Župančič, Maj Kravanja
TRNOVO OB SOČI: Klemen Menič, Kristjan Mav, David Brunčič, Srečko Bradaškja, Jernej Matajurc, Andrej  Školč, Matej Kutin
BAJER MUHRANK (Drežniške Ravne): Miha Kanalec (V), Nejc Kemper, Blaž Kemper, Matija Koren, Danej Kranjc, Patrik Pavšič, Dejan Pavšič, Miha Šavli
ORA MAI (mix Bovška): Deni Krivec (V), Luka Medved, Aljaž Uršič, Jernej Leban, Denis Rot, Sašo Brankovič
ZURIDE (Kred): Jaka Skočir (V), Dani Vulikič, Žan Koren, Gašper Konavec, Luka Danjelič, Matjaž Žuber, Miha Konavec, Tomaž Gregorčič
DEPONIJA (Drežnica): Armin Kanalec (V), Tilen Kemper, Klemen Ivančič, Amadej Kanalec, Iztok Uršič, Domen Rakušček, Denis Levpušček
MASIMONA (Goriška Brda, Šempeter): Andrej Drnovšek (V), Ivan Medic, Jan Žnidarčič, Misimo Pirih, Tjaš Makuc, Rok Skok, Matija Kren
ODPISANI (Bovec): Endi Curk (V), Vasja Kovač, Matija Arcet, Bojan Kovač, Denis Mlekuž, Matej Šulin, Boštjan Bizjak, Matej Bradaškja
PACIFIK BAR (Nova Gorica): Leon Filipič (V), Radoš Kuk, Alen Reščič, Matija Pušnar, Gregor Vončina, Simon Jevšek, Jernej Skrt












Naključni turnirji

 

 


(c)2016 Turnirji.com, Marko Berginc
Izvedba: Tevart .