Plejada reprezentantov v Vitomarcih

Objavljeno : 13.06.2017
  • V Vitomarcih kvaliteta na in ob igrišču
  • Naj peterka turnira z organizatorjem Darkom Rojs

Malonogometni festival v Sl.goricah so obeležili številni reprezentanti v nogometu in futsalu – od Nastje Čeha, Kmetca, Šnofla, Krauta do aktualnih z bratoma Mordej na čelu. Slednja sta bila v zmagoviti ekipi Kozel pivo naj strelec in vratar, naj igralec Marko Senekovič iz drugouvrščene Manar GT, pri veteranih je bil brez konkurence Davorin Šnofl

POROČILO ORGANIZATORJEV:
Praznik slovenskega malega nogometa v Vitomarcih

Letošnji nogometni praznik v Vitomarcih je bil dobro obiskan. Na dveh igriščih je bilo na delu skupaj 74 ekip v vseh kategorijah. Turnir, ki ga klub malega nogometa Vitomarci prireja v spomin na igralca kluba Toš Sandija, je glede na udeležbo zelo znanih igralcev in ekip prerastel v pravi praznik Slovenskega malega nogometa, vsaj tja do Trojan, če ne dlje. Pester tridnevni program je ponudil veliko odličnih tekem, bilo je obilo spremljevalnega programa, zabave in dobre volje.

Prvaki KOZEL PIVO
Gledalci so v članski konkurenci spremljali zanimive tekme, največ znanja pa sta pokazali ekipi Manar GT in Kozel pivo, ki sta se pomerili v finalu. Tako se je ekipa KOZEL pivo po dveh neuspelih poskusih, po dve letih premora, vrnila na prestol in pod istim imenom drugič osvojila enega izmed prestižnejših turnirjev v Sloveniji.
Vse tekme so sodili priznani malonogometni sodniki Uroš Hozjan, Robert Markež, Gorazd Kodrič in Dušan Turk.

Brata MORDEJ pobrala »skoraj« vse
V najboljšo peterko turnirja so bili izbrani: Alen Mordej kot naj vratar turnirja, največ zadetkov je dosegel njegov brat Rok, ki je dan prej postal državni prvak na Hrvaškem s klubom Nacional, naj igralec Senekovič Marko prihaja iz vrst ekipe Manar GT. V peterki turnirja sta še Žan Krajnc (Nasvet Franc Selinšek s.p.) in Nik Marinšek s četrtouvrščerne ekipe (MKG Team). Vsi našteti so prejeli lepe pokale in bogate praktične nagrade.

DOBOVEC najboljši med veterani
Med veterani so bili najprepričljivejši igralci Dobovca pred Prijatelji »29« in legendarno ptujsko ekipo Petovio Generali. V zelo kvalitetnem turnirju veteranov smo videli na igrišču največja nogometna imena in obilico nekdanjih reprezentantov v futsalu in nogometu (brata Nastja in Aleš Čeh, Kmetec, Šnofl, Kraut, Kamenšek, Nemec, Žunko, Ramadani…)

Raznoliki zmagovalci med mlajšimi kategorijami
V mladinski konkurenci do 19 let so bili najprepričljivejši igralci MKG team, ki so se izkazali tudi na članskem turnirju in na koncu tudi tam osvoji četrto mesto, pred ŠD Stoperce in ekipo Mark 69.
Najboljši v kategoriji U17 so bili aktualni državni prvaki KMN Slovenske gorice Voličina, zmago v kategorijah U12 in U15 so dosegli igralci NK Cerkvenjak, U10 KMN Benedikt in U8 domači mladi upi KMN Vitomarci.


Drbetinci po petih letih sestopili z vrha
V kategoriji med zaselki občine so največ nogometnega znanja pokazali ekipi Drbetincev in Slavšine a so morali Drbetinčarji po petih zaporednih zmagah tokrat prestol prepustit ekipi Slavšine, v kateri je blestel najboljši igralec turnirja Gregor Hebar.

REZULTATI MALI NOGOMET ČLANI
Manar GT, Zvone Team ŠP Gabrnik, Vitomarci Petlja, Kozel pivo, MKG Team, Jagoda všečka, Nasvet Franc Selinšek s.p., Orfej, Jablance, KMN Kar Vrede, ŠD Stoperce, Mark 69, Štajerska vas, Majolka, Atmos Maribor, Juicy bar, Klemont, Plindom, Transport Šeliga, Jurovski dol, Šampion-mladi upi.

ČETRTRFINALE:
Juicy bar : Kozel pivo 1:3
Nasvet Franc Selinšek s.p. : Jablance 1:0
Manar GT : Zvone team ŠP Gabrnik 3:0
MKG Team : Atmos MB 2:1

POLFINALE:
Kozel Pivo : Nasvet Selinšek Franc s.p. 2 : 0
Manar GT : MKG Team 2 : 0

Za 3. mesto:
zmagala ekipa Nasvet Franc Selinšek s.p., po penalih.

FINALE:
Kozel pivo : Manar GT 2 : 0

NAJBOLJŠI POSAMEZNIKI ČLANI:
Naj igralec: Marko Senekovič (Manar GT)
Naj vratar: Alen Mordej (Kozel pivo)
Naj strelec: Rok Mordej (Kozel pivo)
Člana naj peterke:
Nik Marinšek (MKG Team)
Žan Krajnc (Nasvet Franc Selinšek s.p.)

POSTAVA NAJBOLJŠIH EKIP ČLANI:
MKG Team: Matevž Verhovčak, Dejan Steiner, Uroš Kotnik, Amadej Ribič, Nik Marinšek, Tadej Ponudič, Nejc Grandošek, Jure Volmajer in Matej Kramberger.

Nasvet Franc Selinšek s.p.: Žiga Zupanič, Žan Krajnc, Thomas Pihler, Rok Mulej, Marko Pajnkiher, Marko Roškar, Damir Zagoršek, Esat Ramadani.

Manar GT: Anžel Klemen, Bojan Klemenčič, Kristjan Škerget, Marko Senekovič, Urban Senekovič, Marcel Vindiš, Darko Čeh.

Kozel pivo: Alen Mordej, Rok Mordej, Aleš Vrabl, Rade Rusmir, Matjaž Vojsk, Aleš Marolt, Davorin Šnofl.


VETERANSKI TURNIR - 8 ekip 
KMN Vitomarci, Dobovec, Prijatelji Gostilna 29, Petovio Generali, Trnovska Vas, Donje voče (Hr), Domino, FC Antuj .

FINALE:
Prijatelji »29« : Dobovec 1:1,
po kazenskih strelih zmaga 3:1 za Dobovec

3.mesto je osvojila Ptujska Petovia,
četrto mesto pa KMN Domino.

NAJBOLJŠI POSAMEZNIKI VETERANI:
Naj igralec: Davorin Šnofl – Prijatelji »29«.

Naj vratar: Simič Danič - Dobovec.

POSTAVE NAJBOLJŠIH EKIP VETERANI:
Dobovec: Simič Dani, Peček Marko, Poredski Aleš, Prah Andrej, Hernaus Boštjan, Drago Rajlič, Brečko Slavko.
Prijatelji »29«: Branko Pavič, Bojan Žunko, Boris Krček, Davorin Šnofl, Esat Ramadani, Tomi Novak; Dejan Kraut, Danilo Kurnik, Danilo Pukšič.
KMN Domino: Marjan Jaušovec, Kovačeč Aleš, Matej Vrbnjak, Mladen Nemec, Janko Lovrec, franc Kamenšek, Darko Zorko, Gašparič Zvonko, Somin Kreft.
Poetovio Generali: Golob Damjan, Čeh Nastja, Čeh Aleš, Lenart Matej, Kmetec Marko, Kuserbanj Denis, Verlak, Sandi, Franci Fridl.


OSTALE KATEGORIJE

Dečki do 8 let (4 ekipe) Vitomarci, Cerkvenjak, Sveta Trojica, Benedikt
1.mesto: KMN Vitomarci

Dečki do 10 let (5 ekip) Vitomarci, KMN Slovenske gorice, NK Lenart, Benedikt, Sv. Trojica
1.mesto: KMN Benedikt

Dečki in deklice do 12 let (4 ekipe) ŽNK sveta Trojica, Vitomarci, Cerkvenjak, NK Lenart
1.mesto: NK Cerkvenjak

Dečki in deklice do 15 let (4 ekipe) ŽNK Sveta Trojica , Cerkvenjak, Vitomarci, KMN Slovenske gorice
1.mesto: NK Cerkvenjak

Zaselki občine Sv.Andraž (8 ekip) Novinci, Drbetinci, ŠTD Drbetinci , Dobrava, Monte Negro, Slavšina, Vitomarci graba, Purga..
1.mesto: Slavšina

Mladinci U19 (12 ekip) Pobrežje, MKG Team, Vitomarci, Benedikt, Sveta Trojica, ATT Prevozništvo, Mladi Upi, ŠD Selce, Jagoda Všečka, DM Destrnik, Vinske Mušice, ŠD Stoperce .
1.mesto: MKG Team

REVIJALNI TEKMI:
Veterani revijalna otvoritvena tekma
CARIOCE MARIBOR - VITOMARCI 3 : 1
Carioce Maribor: Pungartnik Marko, Pungartnik Matjaž, Drevenšek Gorazd, Brglez Herman, Brunšek Sandi, Makragič Dejan, Groznik Borut, Holderman Danilo, Spur Bojan, Kmetič Branko, Žagar Vojko.
Vitomarci Veterani: Korez Aleš, Druzovič Albin, Dušan Gavez, Podgoršek Sandi, Jurančič Igor, Vršič Bojan, Horvat Sandi, Fekonja Viktor.

Revijalna tekma ženske:
ŽNK Cerkvenjak : Domači upi 4:2

Poročilo pripravil:
Darko Rojs
Foto: Andrej Lončarič











Naključni turnirji

 

 


(c)2016 Turnirji.com, Marko Berginc
Izvedba: Tevart .