Priporočamo turnir

MP CarMont tretjič osvojil Vitomarce

Objavljeno : 15.06.2022
  • MP Car Mont osvojil Vitomarce 2022
  • Ognjemet
  • Marcos Tavares je požel ogromno zanimanja

21. Sandijev memorial je postregel z vrhunskim članskim finalom in zmago futsal dream teama z naj igralcem (Teo Turk) in strelcem (Žiga Čeh) proti Gostilni pri ovinku (naj vratar Damjan Golob), prihodom brazilsko-mariborske nogometne legende Marcosa Tavaresa, ki je pomagal otvoriti prenovljen športni park, ognjemetom in več kot 60-imi ekipami v vseh tekmovalnih kategorijah...

Mega turnir z Marcosom Tavaresom in otvoritvijo prenovljenega športnega parka v Vitomarcih

Minule dno smo bili priča že 21.izvedbi Sandijevega memoriala, ki je bil v Vitomarcih odlično obiskan in dosegel svoj vrhunec v sobotnem dnevu, ko je navdušeno množico pozdravil tudi legendarni Marcos Tavares. Turnir, ki ga klub malega nogometa Vitomarci prireja v spomin na preminulega igralca kluba Toš Sandija in letos tudi kot obeležen spomin na prvega predsednika kluba Jožeta Bračka in legendarnega Ptujskega vratarja Silvestra Kornika-Ježa .

V petkovem revijalnem delu so tako nastopile ekipe FC Litija, Poetovio Ptuj in domača ekipa Vitomarci. Revijalne tekme sta sodila priznana »upokojena« sodnika Robert Krajnc in Gorazd Kodrič.

Pester večdnevni program, je ponudil veliko odličnih tekem, bilo je obilo spremljevalnega dogajanja, ognjemet, obisk Marcosa Tavaresa zabave in dobre volje.

Člani naslov obranili igralci  MP CAR MONT 

Gledalci so spremljali zanimive tekme, največ znanja pa sta pokazali gostilna pri Ovinku in       » Slovensko Hrvaški  dream team « MP Car mont, ki sta se pomerila v finalu. Tako se  je ekipi MP Car Mont uspelo obraniti krono in pod istim imenom tretjič zapored osvojiti tudi enega izmed prestižnejših turnirjev v Sloveniji.  Zmagovalci so imeli največ dela v finalu proti odlični ekipi gostilne pri Ovinku, ko so minuto do konca prejeli zadetek, a se že v naslednjem napadu vrnili med žive, ter nato finale dobili po seriji kazenskih strelov, ko je reprezentant Žiga Čeh izvajal strele uspešno, Marcel Vindiš pa je žogo poslal v prečnik.

Za tretje mesto so več nogometnega znanja pokazali prekaljeni nogometni »mački« (Šnofl, Golob, Grželj, Rusmir), proti kvalitetni ekipi Krizi božji.

Vse tekme so sodili  priznani malonogometni sodniki Uroš Hozjan, Iztok Milošič in Plečko Simon.

Naj igralec reprezentant Teo Turk, naj vratar »zimzeleni« Damjan Golob

V najboljšo peterko turnirja so bili izbrani vratar turnirja Damjan Golob (Catena team), največ zadetkov je dosegel Žiga Čeh (Car mont),  naj igralec pa je postal Teo Turk, ki prihaja prav tako iz vrst ekipe Car mont. V peterki turnirja sta še Niko Peček (Križi božji) in Marcel Vindiš ( gostilna pri Ovinku). Vsi našteti so prejeli lepe pokale in bogate praktične nagrade.

Zvone team in Domino med veterani

Med veterani v konkurenci 35 plus smo videli 4 ekipe. Največ nogometnega znanja so prikazali igralci Zvone team, ki so že v prvi tekmi premagali lanskoletne zmagovalce ekipo Prijatelji. Super veterani nad 45 let so se merili v konkurenci prav tako 4 ekipam najboljši so bili najboljši igralci KMN Domino slaščičarna Jasmina.

V sklopu turnirja je bil zaključni krog lige  DMN Lenart lige in izpeljan zaključek nogometne šole KMN Vitomarci.

Na koncu lahko rečemo le, prireditev je odlično uspela, popestril pa jo je Marcos Tavares s svojo prisotnostjo na osrednjem sobotnem dogajanju. Iskrena hvala vsem ekipam, nastopajočim, sponzorjem, prostovoljcem in članom kluba, spikerju Davidu Taskovu, Ivanu Pučku za prevoz Marcosa Tavaresa s tovornjakom NK Maribor in drugim podpornikom ter občini Sv.Andraž v Slovenskih goricah in županji ga. Darji Vudler Berlak.
Letošnji festival Vitomarškega nogometa bo ostal v lepem spominu kot najprestižnejši doslej.

Imamo nove ideje za 2023, le rezervirajte si termine 9. in 10.junij 2023 ter 16.junij in osrednji dan s finalom, ki bo v soboto 17.junija 2023, da boste z nami.

REPORTAŽO S TURNIRJA, KI JE BILA NA ŠPORT TV SI LAHKO OGLEDATE S KLIKOM NA TALE LINK - 21. SANDIJEV MEMORIAL NA ŠPORT TV

Poročilo pripravil: Darko Rojs
Foto: Marko Vindiš

 

21. Sandijev memorial, Vitomarci 8.6.2022 – 13.6.2022

REZULTATI MALI NOGOMET:

Člani (18 ekip)  MP Carmont, Gostilna pri Ovinku, Vitomarci, ŠD Juršinci, Bar po Cerkvico, gostilna Kureš, Gumarstvo Stajnko, Baumiler, Saka laka bum, KMN Miklavž, KMN Trnovska vas, Križi božji, Zvone Team, Ekosen, Dioniz bar, Catena team, Kmn Sv.Trojica, Virtuozi.

ČETRTFINALE: 
Baumiler: MP Carmont 0:2
ŠD Juršinci :  Catena team 0:0 (5:6)
Saka laka bum :  Križi božji 2:2 (3:4)
Gostilna pri Ovinku: Virtuozi 2 : 0

POLFINALE:
MP Carmont : Catena team 5:0
Križi božji : Gostilna pri Ovinku 0: 2

ZA 3.MESTO je zmagala ekipa Catena team z 3:2 proti ekipi Križi božji.

FINALE:
MP Carmont : Gostilna pri Ovinku 2:2 (5-4) po penalih

Postava najboljših 8 ekip v članski konkurenci:
BAUMILER: SRĐAN JURIČ, ADIS DIZDAREVIČ, EMIR MEŠIĆ, ŽIGA LIPOVEC, AJIDIN HALILČEVIČ, MAHIR AHMETOVIĆ, ERMIN MUJĆIĆ, ALIJA ALIČ, MAHIR HRNJIČ
ŠD JURŠINCI: DEJVIS KAJNIH, MARKO BREST, ALEN MARUŠIČ, FLORIJAN FRAS, MATIJA KOLMAN, LEON ČRNČIČ, ANEJ MARUŠIČ, DEJAN HAGER, TOMI PLOJ, DENIS HRGA, ŽAN ZAMUDA HORVAT
SHAKA LAKA BUM: TJAŽ LOVRENČIČ, FILIP REPIČ, ALJAŽ GOZNIK, ALJAŽ RUIS, MATIC GOZNIK, ALEN RUIS, ADRIJAN TRSTENJAK, TILEN RAJTER, KRISTJAN ŠKERGET
KRIŽI BOŽJI: DAVID FERČEC, NIKO PEČEK, MIHA TURNŠEK, NIKO KRAMARIČ, TOMI GOBEC, GAL GAJSTER, ROK JAZBEC
CATENA TEAM: ALEŠ MAROLT, DAVORIN ŠNOFL, ROK GRŽELJ, NIK KOVAČIČ, MATIJA MAJHENIČ, RADE RUSMIR, DAMJAN GOLOB
VIRTUOZI: MIHA ZDOVC, ROK REDNAK, DENIS LINIČ, SMAJO DELIČ, THOMAS PIHLER, SIMON KRANJC, JAKA BIZJAK
GOSTILNA PRI OVINKU: BOJAN KLEMENČIČ, URBAN SENEKOVIČ, MARKO SENEKOVIČ, ROK ŠNOFL, URBAN GORIČAN, KLEMEN ANŽEL, BORNA VIDIČEK
MP CAR MONT: ROK MORDEJ, ŽIGA ČEH, TEO TURK, VEDRAN MATOŠEVIČ, PATRIK PASARIČEK, NIKO CESAREC, MARKO PEČEK


Predšolski otroci: 
(2 ekipi) Vitomarci zeleni, Vitomarci modri

U7  (3 ekipe) KMN Vitomarci, NK Lenart, NK Cerkvenjak
1.mesto:  KMN Vitomarci

U9 (6 ekip) KMN Vitomarci, Gorišnica A, Gorišnica B, KMN Trnovska vas, NK Jurovski dol, NK Cerkvenjak
1.mesto: KMN Vitomarci, 2.meto NK Jurovski dol

U11 (6 ekip) NK Cerkvenjak, KMN Vitomarci, Juršinci fantje, Juršinci punce, NK Jurovski dol, Slovenske gorice-Voličina
1.mesto: Juršinci fantje

U13 (4 ekip) NK Cerkvenjak, KMN Vitomarci, Solna soba Radlje ob Dravi, KMN Slovenske gorice-Voličina
1.mesto: Solna soba Radlje ob Dravi

U15 (6 ekipe) KMN Trnovska vas, Vitomarci, Sv. Andraž, Podvinci, KMN Slovenske gorice -Voličina. 
1.mesto:  Podvinci

Mladinci U19 (13 ekip) Dionis Ljutomer, KMN Sveta Trojica, KMN Sv.Andraž, KMN Okrogli kot, KMN Miklavž, Beli bik, KMN Cerkvenjak, Diegi A. Maradona, Nk Jazbec, Mladi navihanci, Kinčelamci FC Ozzy, Trojica leze 

1.mesto: KMN Miklavž, 2.mesto Dionis Ljutomer

Veterani 35 plus (4 ekipe) Prijatelji ,Vitomarci, Zvone team, Solna soba Radlje. 
1.mesto: Zvone team

Veterani 45 plus (4 ekip) KMN Domino Slaščičarna Jasmina, KMN Mizarstvo Širovnik -Voličina, Klateži Celje, Vitomarci. 
1.mesto: KMN Domino Slaščičarna Jasmina












Naključni turnirji

6. Turnir RED STAR

 


(c)2016 Turnirji.com, Marko Berginc
Izvedba: Tevart .