SGH Vrhnika in Walltex v četrtfinalu Bihaća

Objavljeno : 13.05.2017
  • SGH Vrhnika in Denaro futsal team

Danes so na turnirju Denaro futsal cup znani novi četrtfinalisti - slovenska SGH Vrhnika na krilih Admirja Čosića kot zmagovalka skupine in Walltex, ekipa idejnega očeta in ustanovitelja futsal portala 4plus1.ba, Mihajla Trnjaka iz Banja Luke. Nasprotniki bodo igralci PVC Džaja/Autostil in Mini Dnevnik 1987/Intermozaik z dvema zmagama, ostale odločitve pa sledijo jutri.

Šov Čosića za napredovanje SGH Vrhnika v skupini B
Vrhničani so še malo pod vtisom dolge poti začeli premierno srečanji z domačim Denaro futsal teamom – dvakrat so se vračali po zadetku zaostanka. Najprej je izenačil Končan na 1-1, zatem Tušar na 2-2. Pri penalih pa domačini niso bili tako gostoljubni kot izven igrišča in so zmagali 5-4.
Druga tekma je bila za Vrhničane odločilna za preboj v četrtfinale – tja jih je vodila samo zmaga in mladi Vrhničani so uspešno prenesli pritisk. Glavno ime srečanja je bil Admir Čosić, ki je s simultanko ekipi priigral 3 točke – najprej je s hat-trickom poskrbel za vodstvo 3-0, po znižanju Walltexa, pa je dodal še en zadetek za končnih 4-1 in jutrišnji četrtfinale.
Iz njihove skupine je napredovala še ekipa Walltex.

Ostale skupine še niso odigrane do konca in bodo zadnje četrtfinaliste dale šele jutrišnje tekme. Po dopoldanskem zaključku skupinskega dela, bodo sledile vse tekme četrtfinala.

Iz skupine A bosta četrfinalista in nasprotnika prej omenjenih ekip PVC Džaja/Autostil in Mini Dnevnik 1987/Intermozaik, ki imata po dve zmagi. Prvo mesto bo najverjetneje osvojila PVC Džaja, ki je v medsebojnem srečanju ugnala Mini Dnevnik 1987 z 2-0 in jo jutri čaka še srečanje s Ćeha Inženjering.

Prvo tekmo je odigrala tudi ekipa Konteso, ki sodi med favorite turnirja. Z 2-0 so bili boljši od Delta Plus Gmbh.

Utakmice subota 6.5.2017:
Gata1 Ideal Bau - Delta Plus S. Most 5:1
(Aladžić 2x, Jelić 2x, Kahvedžić; Bajrić)
Sanny Boy - GWH Partnerinstallationen 0:4
(Lazarević 3x, Prosić)
MNK Brekovica - Ćeha inžinjering 0:4
(Nanić 2x, Nuhić, Begić)
Gata1 Ideal bau - Sanny Boy 6:2
(Aladžić 3x, Kahvedžić, Jelić, Muhamedagić; Alibegović, Mijić)
Delta plus S.Most - GWH Partnerinstallationen 2:5
(Selmić, Kečanović; Šošo 2x, Prošić, Kopanja, Lazarević)
MNK Prošić : Boca Juniors/Pizzeria ASA 0:5
(Kapetanović 2x, Srabović, Šehić, Mulić)
Delta plus S.Most - Sanny boy 3:6
(Bajrić 2x, Selmić; Kovačević 3x, Begić 2x, Alibegović)
Gata1 ideal bau - GWH Partnerinstallationen 1:1 (4:5 po penalih)
(Muhamedagić; Kopanja)

Utakmice petak 12.5.2017:
MNK Brekovica - Mini Dnevnik 1987/Intermozaik 3:8
(Mešić 2x, Čaušević; Ibrišimović S. 4x, Dervišević 2x, Hodžić 2x)
Boca Juniors/Pizzeria ASA - Delta Plus GMBH 0:5
(Halkić 2x, Delić 2x, Bajraktarević)
Ćeha Inžinjering - Mini Dnevnik 1987/Intermozaik 1:10
(Nanić; Hodžić 3x, Ibrišimović A. 3x, Ibrišimović S. 2x, Dervišević, Bolić)
Delta Plus GMBH - MNK Prošići 91 0:0 (1-2 po penalih)

Utakmice subota 13.5.2017:
Delta Plus Gmbh : Konteso Koper 0:2
(Širok 2x)
SGH Vrhnika - Denaro Futsal Team 2:2 (4:5 po penalih)
(Tušar, Končan; Bajrović, Midžić)
Denaro Futsal Team - Walltex 1:4
(Mehić; Zarić 2x, Vučić 2x)
MNK Brekovica - PVC Džaja/Autostil 2:4
(Dedić, Mešić; Hrkać 2x, Pantić, Delić)
SGH Vrhnika - Walltex 4:1
(Čosić 4x; Zarić)
PVC Džaja/Autostil - Mini Dnevnik 1987/Intermozaik 2:0
(Hrkać, Ivanković)

Raspored za nedelju 14.5.2017:
12:30 BOCA JUNIORS/PIZERIA ASA – KONTESO KOPER
13:15 PVC DŽAJA AUTO STIL – ĆEHA INŽINJERING
14:00 MNK PROŠIĆI 91 – KONTESO KOPER

ČETVRTFINALE 
15:00 B1-A2 (SGH Vrhnika - A2)
16:00 C1-D2 (GWH Partnerinstallationen - D2)
17:00 A1-B2 (A1 - Walltex)
18:00 D1-C2 (D1 - Gata1 Ideal Bau)

Grupa A:
MNK BREKOVICA
ĆEHA INŽINJERING
PVC DŽAJA/AUTO STIL
MINI DNEVNIK 1987/INTERMOZAIK

Grupa B:
SGH VRHNIKA
DENARO FUTSAL TEAM
WALLTEX

GRUPA C:
GWH PARTNERINSTALLATIONEN
GATA 1 IDEAL BAU
SANNY BOY
DELTA PLUS SANSKI MOST

Grupa D:
MNK PROŠIĆI 91
BOCA JUNIORS/PIZZERIA ASA
KONTESO KOPER
DELTA PLUS GMBH

Nastopali so:
Ćeha Inžinjering: Sabahudin Bapić, Anes Nanić, Mirsad Begić, Mirzet Pajalić, Selvedin Nuhić, Sandi Nuhić
GWH Partnerinstallationen: Nikola Josimović, Jovan Lazarević, Igor Šošo, Simeun Kopanja, Haris Račić, Selvedin Ćatić, Nermin Džinić, Elmin Prosić, Ermin Mizić
Delta Plus S. Most: Armin Nasić, Emir Selmanović, Hadis Halilagić, Selmir Selmić, Emrah Bajrić, Hasib Bajrić, Nedžad Kečanović, Mirnes Jusić
Boca Juniors/Pizzeria Asa: Adijan Husak, Alen Begić, Isak Šehić, Emir Mulić, Semir Demirović, Edis Četić, Benjamin Kapetanović, Dalibor Srabović, Emir Muminović
Gata1 Ideal Bau: Ahmed Fajković, Dino Toromanović, Adis Muhamedagić, Bilal Jelić, Mario Aladžić, Nermin Kahvedžić, Anel Halkić
Sanny Boy: Ermin Begić, Armin Mahmutović, Dean Alibegović, Semir Kovačević, Mihael Eldić, Asmir Burzić, Tomislav Mijić, Asmir Begić
MNK Prošići 91: Dilah Beširević, Muhamed Dželalagić, Admir Dželalagić, Jasmin Dželalagić, Eldis Prošić, Sead Begić, Džemal Kadić, Emrah Dizdarević, Izudin Kličić
Delta Plus GMBH: Nevzet Ćerimović, Elvis Torić, Hajrudin Omeragić, Edin Halkić, Heba Delić, Zijo Bajraktarević, Elvis Dizdarević, Esad Veladžić, Adis Smlatić
Konteso Koper: Alen Mordej, Anže Širok, Matej Fideršek, Žiga Čeh, Mile Simeunović, Alen Fetić, Damir Pertić, Denis Totošković
SGH Vrhnika: Nejc Berzelak, Benjamin Tušar, Matic Rudolf, Admir Čosić, Elvis Behrić, Klemen Kunc, Blaž Končan, Matic Jereb, Teo Turk. Vodja ekipe: Boštjan Erčulj
Denaro Futsal Team: Dedo Musić, Dino Kečalović, Nevzet Dedić, Ismar Dedić, Dženan Mehić, Mujo Mujagić, Muris Midžić, Amar Bajrović. Vodja ekipe: Senad Dizdarević
Walltex: Davor Močić, Dejan Zarić, Aleksandar Vučić, Mihajlo Trnjak, Saša Drljača, Igor Mirković, Stefan Savić, Aleksandar Munjiza
MNK Brekovica: Ervin Babić, Mehmed Dedić, Armin Mešić, Armin Kečanović, Fikret Jukić, Adis Hukarević, Admir Čaušević, Endi Puškar, Senial Kurtović, Dženan Majstorović
PVC Džaja/Autostil: Stanislav Galić, Mirko Hrkać, Kristijan Pantić, Ivan Ivanković, Halid Delić, Josip Jurić, Tomislav Bevanda, Adnan Nadarević, Jasmin Redžić, Josip Bošković
Mini Dnevnik 1987/Intermozaik: Bahrija Nasić, Alen Ibrišimović, Sejad Ibrišimović, Ekrem Hodžić, Hasan Semanić, Senad Dervišević, Amir Bolić, Esad Veladžić, Haris Jušić, Hadis Jušić


Foto: Denaro Futsal team
Uredništvo












Naključni turnirji

 

 


(c)2016 Turnirji.com, Marko Berginc
Izvedba: Tevart .