Priporočamo turnir

Vrnitev Odpisanih

Objavljeno : 13.05.2019
  • Zmagovalci Žage 2019

Tradicionalni praznični prvomajski turnir na Žagi je po razburljivem finalu odločil bivši reprezentant Primož Zorč, ki je ekipi Odpisanih prinesel tesno zmago s 3-2 proti Livku. Infarktna sta bila že oba polfinala, saj so odločali penali, ki so presodili tudi dvoboj za 3. mesto – pripadlo je Mlkarnci, osmoljenci so bili člani ekipe Ora mai

POROČILO ORGANIZATORJEV:

V prelepem vremenu, idealnih razmerah za igro je v sredo 1. in četrtek 2. maja na Žagi pri Bovcu na stadionu 'Pod Štoco' potekal tradicionalni Prvomajski turnir  Žaga 2019. 

Na turnirju je sodelovalo 13 ekip - prihajale so iz Bovške in Kobariške občine ter ena ekipa iz Goriških Brd.

Ekipe so bile razdeljene v štiri skupine, ena skupina po 4 in tri po 3 ekipe in iz vsake skupine sta napredovali prvi dve ekipi v izločilne boje.

V polfinalu so se pomerile med seboj ekipe: LIVEK – ORA MAI 2:2 (penali 5:4) izvajali so se kazenski streli, po katerih so slavili Livčani, drugi par je bil ODPISANI – MLKARNCA 1:1 ( penali 10:9) izvajali so se kazenski streli, po katerih so slavili ODPISANI.

Za tretje mesto so se izvajali kazenski streli po katerih je MLKARNCA premagala ORA MAI z Izidom 8:7.

V velikem finalu sta se pomerili ekipi ODPISANI- LIVEK. Slavili so ODPISANI z rezultatom 3:2.

REZULTATI:
POLFINALE:
LIVEK – ORA MAI 2:2 (penali 5:4)
ODPISANI – MLKARNCA 1:1 (penali 10:9)

Za 3.mesto:
MLKARNCA - ORA MAI (8-7 penali)

FINALE:
ODPISANI-LIVEK 3:2
Strelci: 1:0 Uroš Rutar, 1:1 Luka Flander, 2:1 Saša Leban, 2:2 Rok Hrast, 3:2 Primož Zorč

 

KONČNI VRSTNI RED NAJ EKIP:
1.ODPISANI
2. LIVEK
3. MLKARNCA
4. ORA MAI.

 

POSTAVE NAJ EKIP:

ODPISANI: DENIS BALOH (V), DENIS RUTAR, UROŠ RUTAR, SAŠA LEBAN, DENIS MLEKUŽ, PRIMOŽ ZORČ, VASJA KOVAČ, BOJAN KOVAČ, MATEJ ŠULIN

LIVEK: PETER KUTIN (V), TINE MEDVED, ROK HRAST, LUKA FLANDER, MITJA GROSAR, PRIMOŽ ZABREŠČAK, BLAŽ MEDVED, JURIJ KIKELJ, GABRIELE GORJUP, JURIJ ČOTAR.

MLKARNCA: JAKA SKOČIR (V), SIMON KUTIN (V). MIHA KONAVEC, KEVIN SKOČIR, LUKA DANIJELIČ, GAŠPER KONAVEC, STAŠ MATELIČ, DAVID LAH, TOMAŽ GREGORČIČ

ORA MAI: NIK LOGAR (V), LUKA MEDVED, ROK ZORNIK, NEJC KOVAČIČ, ALEŠ LISIČKA, DANJEL RAKUŠČEK, DENI KRIVEC, JERNEJ LEBAN












Naključni turnirji

43. turnir Za pokal Marije Broz

Nočni turnir FORMIN 2024

Benijev memorial v Sobenji vasi


(c)2016 Turnirji.com, Marko Berginc
Izvedba: Tevart .